oferta

Treningi personalne

Chcesz zachować sprawne ciało na lata?  Poprawić wygląd?  Poczuć się lepiej?

Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Redukuje poziom stresu i wyzwala endorfiny, dzięki którym czujesz się lepiej!  Aktywność fizyczna zapobiega wielu chorobom, takim jak: miażdżyca, otyłość czy osteoporoza.
Niezależnie od tego, czy chcesz wymodelować sylwetkę czy poprawić funkcjonalność ruchu – poprawne wykonywanie ćwiczeń i świadomość ruchu jest warunkiem koniecznym, był trening był bezpieczny.

Dlatego też warto podjąć treningi personalne z wykwalifikowanym trenerem, który poświęci Ci całą swoją uwagę by trening był nie tylko bezpieczny, ale i efektywny. Dzięki współpracy ze mną, zwiększysz świadomość ciała i uzyskasz wymarzoną sylwetkę, a także poprawisz samopoczucie. Możemy ćwiczyć na siłowni, w pracy czy pobliskim parku.

Jako trener zwracam uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i nie stosujemy “szablonów” treningowych. Zawsze dopasowuje trening w zależności od postawionych celów i możliwości psychomotorycznych podopiecznego. Kładę duży nacisk na świadomość ciała oraz sprawność ogólnorozwojową.

Cena:

Koszt treningu to 120 zł przy zakupie pakietu 10 treningów personalnych.

Koszt pojedynczego treningu personalnego to 150 zł.

Chcesz najpierw spróbować, zanim zdecydujesz się na długoterminową współpracę?  Jeżeli po pojedynczym treningu personalnym zdecydujesz się na 10 treningów wystarczy że dopłacisz resztę wymaganej kwoty.

Treningi personalne trwają od 60 do 70 minut i odbywają się na siłowni “Harder” przy ul. Nowogrodzkiej 62c/41.

Diet&mindfulness

W Diet&Mindfulness uczę uważności w odżywianiu i pomagam tym samym uwolnić się od reżimu diet, zachowując jednocześnie zdrowie i dobre samopoczucie.

Media Społecznościowe

Kontakt

Małgorzata Pielichowska +48 504 406 203
E-mail: diet.and.mindfulness@gmail.com